آرشیو اخبار
در بخشی از این یادداشت آمده است: چون نام نوکیا برای عموم مردم آشنا بود. من و شمایی که از سامسونگ و سونی به هر دلیلی حمایت می کنیم فضا را برای رقابت شرکت‌های ایرانی تنگ می کنیم! اندکی تأمل. با افتخار کالای ایرانی بخرید.
فعال دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: به دوستان هم سن و سال خودم می گویم که اینجا جایی هست که شهدا می توانند تحول ایجاد کنند، اگر دنبال تحول هستید و از یکنواختی خسته شدید حتما به راهیان نور بیایید وشعار امسال مابرای ثبت نام هم این بود که فقط یکسال امتحان کنند.
این فعال دانشجویی در پیام به هم سن و سال های خودش گفت: آنهایی که اینجا آمده اند و مطمئنا حال و هوایشان عوض شده و به شهدا و امام زمانشان نزدیک شده اند سعی کنند این راه و رابطه را حفظ کنند واز آنها جدا نشود و کسانی که نیامدند حتما یک بارهم که شده امتحان کنن قطعا خوششان می آید و دلشان می خواهد دوباره بیایند.
در این بیانیه آمده است: بسیج دانشجویی شهرستان کازرون ضمن تشکر از اقدام شایسته شهرداری، آمادگی خود را جهت همکاری به عنوان بازوی کمکی با همه نهادها جهت رفع مشکلات موجود به واسطه وجود نیروی انقلابی، جوان و دانشگاهی با تشکیل کمیته‌های تخصصی مطالبه‌گری که به بررسی مشکلات و ارائه راه‌حل می‌پردازد اعلام می‌دارد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون گفت: در کنار مسئولین و مردم، جنبش های دانشجویی نیز باید برای تحقق شعار سال جدید تلاش کنند، باید با استفاده از جریان سازی در محیط دانشگاه و جامعه مردم را به خرید کالای داخلی تشویق کنند...
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون وظایف قوه مقننه و قضاییه را در تحقق شعار سال بسیار مهم دانست و در این خصوص بیان داشت: از سویی دو قوه دیگر باید نسبت به عملکرد خود چه در مقابل تصویب قوانین و نقش نظارتی که دارند و چه به عنوان ضابط در برخورد با مفاسد پاسخگو باشند...
فعال دانشجویی دانشگاه آزاد جهرم گفت: سال گذشته هم اسم نوشته و شرکت کرده بودم فضای خیلی خوبی بود کلی انرژی برای سال جدید گرفتم یک جورهایی برای یک سال تحصیلی شارژ شدیم.
گروه جهادی راه سرخ بسیج دانشجویی چندین بسته غذایی جهت کمک در میان فقرا و افراد بی بضاعت توزیع کردند.
در بخشی از این دلنوشته آمده است: هویزه که رفتیم، با نگاه کردن به یکی از سنگ مزار ها دلم بد لرزید، زانوهایم سست شد بی اختیار به زمین افتادم، بند دلم گره خورد به بند دلش، خوب که دقت کردم دیدم گمنام است، بغضم ترکید، شروع کردم با اون حرف زدن...
دانشجویان بسیجی کازرون در اولین روز سال جدید از خانواده شهیدان دلپسند و چراخی سرکشی کردند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|