کد خبر:28888 تاریخ انتشار : 1394/11/19-18:3:56
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز صورت گرفت؛
اعزام نخستین گروه دانشجویان شیرازی به اردوی راهیان نور
دانشجویان خواهر دانشگاه شیراز به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور اعزام شدند.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/28888
250 نفر از دانشجویان  خواهر دانشگاه شیراز به عنوان نخستین گروه دانشجویی از شیراز به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور اعزام شدند.عباس توانا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در حاشیه این اعزام با بیان اینکه اردوی راهیان نور این دانشگاه به مدت 4 روز برگزار می شود اظهار داشت: دانشجویان در این مدت از مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور و یادمان های هشت سال دفاع مقدس مانند طلائیه، دهلاویه، خرمشهر، هویزه، اروندکنار و... بازدید می کنند.
وی با اشاره به تبلیغات فرهنگی دشمن درعرصه جنگ نرم، گفت: راهیان نور فضای معنوی خوبی را  فراهم می‌کند که از نزدیک با فرهنگ  ایثار، شهادت و زندگی شهداگونه ارتباط ‌برقرارکنیم و در عرصه جنگ نرم موثر باشیم.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز تبلیغات راهیان نور را در فضای مجازی، رسانه‌ها و  به ‌صورت چهره ‌به‌چهره را ضروری دانست و تصریح کرد: زنده ‌نگه ‌داشتن آرمان های شهدا به عنوان یک رسالت بر عهده همه افراد است.
توانا با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان از  اهداف  اردوهای راهیان نور است اضافه کرد: اعزام دانشجويان به مناطق عملیاتی و جنگی هشت سال دفاع مقدس  فرصت مناسبي است که باید از آن حداكثر استفاده صورت گیرد.
وی بیان داشت: برنامه ريزي مناسب در اردوي زيارتی راهيان نور باعث تأثيرگذاري بيشتر بر زائران مناطق جنگي دفاع مقدس خواهد شد و خاطره ای به ياد ماندني برجای می گذارد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز، ولاتمداری و رعایت حجاب را از جمله پیام های شهدای هشت سال دفاع مقدس عنوان و خاطرنشان کرد: باید این پیام به گوش همگان رسانده شود.
توانا با بیان اینکه شهدا فصل مشترک همه جریان های سیاسی و همه سلائق هستند ادامه داد: شهدا ادامه دهندگان راستین، ولایتمداران حقیقی و دلسوزان واقعی کشور بودند که آشنایی دانشجویان و نسل جوان با فرهنگ ایشان، به حتم در بردارنده پیشرفت جامعه خواهد بود.
انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
معاونت هماهنگ کننده سپاه فجر فارس برخی برنامه های اجرایی ...
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز، سکوت و خشم را پیامد یک از...
دوره طرح عمار شهرستانی بسیج دانشجویی لارستان در شهرستان ...
در بخشی از این یادداشت آمده است: آری این سر گذشت دولت‌مرد...