کد خبر:97518 تاریخ انتشار : 1397/2/20-12:11:53
جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون:
با خروج ترامپ از برجام صنعت هسته ای به حالت قبل برگردد
جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون گفت: در این باره باید گفت توافق با آمریکا که دشمن قسم خورده ما است خود یک اشتباه محض است و اشتباه بزرگ تر توافق بر سر انرژی هسته ای بود که علی‌رغم گوشزدهای مقام معظم رهبری به مسئولان آن را پذیرفتند.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/97518
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ زهرا ابونصری جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون با یادآوری انعقاد قرارد برجام در۲۳ تیرماه سال ۱۳۹۴ میان ایران و گروه ۵+۱، اظهار داشت: دراین توافق نامه دو طرف تعهداتی را برای یکدیگر تعیین کردند قرار بر پایند بودن آنها به این تعهدات شد.

وی افزود: بعد ازگذشت چهارسال از این توافق تنها چیزی که دراین تعهدات عمل شد بازرسی های پی‌درپی از تأسیسات هسته ای ایران و متوقف شدن آن بود رییس جمهور آمریکا که البته خود از لحاظ سلامت عقلی و روانی مشکوک به نظر می‌رسد از برجام خارج شد.

ابونصری در این خصوص گفت: در این باره باید گفت توافق با آمریکا که دشمن قسم خورده ما است خود یک اشتباه محض است و اشتباه بزرگ تر توافق بر سر انرژی هسته ای بود که علی‌رغم گوشزدهای مقام معظم رهبری به مسئولان آن را پذیرفتند.

وی بیان داشت: مسؤلان کشور و دولت‌مردان که به بهانه ی خروج از انزوا و تعامل با جهان و دیگر بهانه‌های واهی حاضر به معامله بر سر دستاوردهای عظیم و حیاتی کشور مثل هسته ای شدند که نتیجه آن چیزی جز توقف پیشرفت هسته ای نبود.

جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون با بیان اینکه برجام فقط آامریکا را آسوده خاطر کرد، اظهار داشت: اکنون که آنها به بهانه توافق هسته ای و برجام به اطلاعات مورد نیاز خود دست یافته بنابراین نیازی به ادامه توافق ندارند در این توافق قرار بر برداشتن تحریم های بانکی، خرید و فروش آزاد نفت و گاز، تعامل آزاد با کشورها و ... دیگر موارد برای ایران بود که از دولت‌مردان باید پرسید کدام یک از این موارد برای شماعملی شد .

وی گفت: اوضاع تورم، قیمت سکه و طلا و دلار، وضعیت اشتغال و معیشت مردم کشور را نمی‌بینید؟! گویا شما در این کشور زندگی نمی‌کنید؛ انگار شما در میان این مردم نیستید که البته نباید هم باشید چرا که شما آنقدر درگیر رسیدگی مسائل شخصی و رفاه خود هستید که فراموش کرده اید خدمتگذار ملت هستید هر چند این توافق از ابتدا اشتباه بود ولی اکنون از دولت‌‌مردان درخواست می‌کنیم که اشتباه بزرگتری را دچار نشوند و غیرت و شرافت کشور را بیش از این خدشه دار نکنند و در مقابل دشمنان کمی غیرتمندانه تر عمل کنند تابه دشمنان اینچنین اجازه زیاده خواهی و گستاخی داده نشود.

ابونصری با تاکید بر اینکه پیشرفت و آبادانی در هر زمینه ای حق مسلم ماست، گفت: ما برای پیشرفت و ابادانی نیاز به اجازه هیچ دولتی نداریم  در صورت اقدام خروج احتمالی ترامپ از برجام حداقل هسته ای را به تولید عادی خود باز گردانید.

انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
معاونت هماهنگ کننده سپاه فجر فارس برخی برنامه های اجرایی ...
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز، سکوت و خشم را پیامد یک از...
دوره طرح عمار شهرستانی بسیج دانشجویی لارستان در شهرستان ...
در بخشی از این یادداشت آمده است: آری این سر گذشت دولت‌مرد...