کد خبر:97500 تاریخ انتشار : 1397/2/20-0:16:58
یادداشت/نیک منش
برجام نا فرجام!!
گمان کردند قرار است آمریکا برای ما شغل و عزت و آبرو بیاورد و برجام را بازی برد برد خواندند غافل از اینکه این بازی هم دسیسه ای بود به شومی هزار هزار دسیسه ی قدیمیی که علیه ایران و نظامش بکار گرفته شده بود.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/97500
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ نیک منش مسئول شورای راهبردی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا در یادداشتی در خصوص برجام نا فرجام  نوشت:

بیخود نبود که پیرجماران اسمش را گذاشت جهان خوار!

اول کار دست گذاشت روی انقلاب اسلامی ولی مردم ما آگاه و جان بر کف دست به کار شدند و مشت شدند بر دهان زورگوی امریکا، بعد کارون را بهانه کرد و انقدر در گوش عروسک های بعثی خواند تا جنگ هشت ساله را مثل آفتی به جان این باغ نو تاسیس انداخت، اما به جنگ هم اکتفا نکرد و با ترور و دسیسه و تحریم هر چه در چنته داشت بکار گرفت تا انقلاب را در نطفه خفه کند و اگر نبود بصیرت مردم و رهبری مقتدر، در سایه ی حمایت های حضرت عصر (عج) شاید همان سال های اول داستان انقلاب ما به پایان می رسید.

سالها طول کشید تا بالاخره به این نتیجه رسید که جنگ و خونریزی دیگر راه به جایی ندارد و باید راه تازه ای پیش بگیرد و برای همین هم رفت سراغ راه حل دوم

راهی که سالهاست در قصه های کودکی مان شنیده بودیم گرگی با دستان سفید در پشت در !

پاییز هشتاد و یک بود که ایران رسما دستیابی اش به انرژی هسته ای را خبری کرد وگرگ زخم خورده دست به کار شد و جهانی را با دروغ هایش علیه ایران و دستاورد جدیدش بر پا ساخت .اینجا بود که حیله ی جدیدش را شروع کرد ،رویایی شیرین تحت عنوان مذاکره و این رویای شیرین گوش هایی را کر، و چشم هایی را کور کرد و سالها ما را از حق اصلی مان دور نگه داشت اما کم نبودند بیداردلان و جان بر کفان گوش به فرمان نایب صاحب الزمان (عج) و بالاخره طلسم تعلیق شکسته شد و ایران دوباره دست به کار شد و برای این آغاز تازه چه خون هایی که ریخته نشد و چه جنایت ها که ملعون جهان خوار در حق ما روا نکرد.

اما این بار هم آمریکا دست برنداشت و از در دیگری و با نام ها و القاب و بهانه های جدیدی دست به کار آسیب به نظام جمهوری اسلامی ایران شد این دفعه اسمش شد مذاکره پنج بعلاوه یک ولی رسما امریکا بود که داشت عروسک های خیمه شب بازی تازه ای را برای فریب ایرانی ها وارد بازی کهنه و دیرینه اش می کرد بازیی قدیمی به نام جهان خواری، این بازی این بار عده ای را فریب داد و برخی دلخوش کردند به برجام و اسمش را گذاشتند بازی برد برد!

ولی این بار هم رهبر آگاه ما گفت که به آینده برجام خوشبین نیست و صد حیف که برخی نشنیدند و در این خیمه شب بازی؛ شدند بازیچه دست آمریکا !

گمان کردند با قبول برجام ایران می شود آمریکا می شود تایلند و در های ممنوعه کشور بر امریکا گشوده می شود.

گمان کردند قرار است آمریکا برای ما شغل و عزت و آبرو بیاورد و برجام را بازی برد برد خواندند غافل از اینکه این بازی هم دسیسه ای بود به شومی هزار هزار دسیسه ی قدیمیی که علیه ایران و نظامش بکار گرفته شده بود.

اول برجام ما برجام هسته ای بود ولی کم کم امریکا دستان به خون آغشته اش را دراز کردبه ارزش های ما ،حجاب ،عفاف ،اسلام و این اواخر ولایت فقیه ! اینجا بود که کم کم ذهن ها بیدار شدند و جامعه پی برد بازی برجام گرچه برد برد است ولی برد بردی از نوع برد که برد!!

به لطف خدا حرف حق بزرگ ما به کرسی نشست و دست امریکا برای همه رو شد . همه فهمیدند وقتی حضرت اقا می گوید به مذاکره با امریکا خوشبین نیست یعنی چه و امروز این پیش بینی با بی احترامی امریکا به کاغذ پاره برجام برای همه رو شده است. حالا دیگر انقدر از این جهان خوار زخم خورده ایم که بدانیم این داستان خروج از برجامش هم بازیی بیش نیست دیگر برای کسی اهمیتی ندارد که برجام باشد یا نه، کاغذش را کسی جایی پاره بکند یا نه، بعد از اولین خبر از توافق دیگر کسی برای آن جشن نگرفت کسی دیگر دنبال بیان فواید واهی برجام نرفت اصلا انگار کل ایران فراموش کرد که برجام قرار بود به فرجامی هم برسد ولی لطف خدا و بیداری دل های دلواپسان انقلاب نگذاشت بازی دراز شود و توطئه برجام نا فرجام ماند.

داستان برجام عجیب مرا یاد این ایه قران می اندازد که: وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ﴿۵۴﴾ و (یهود و دشمنان مسیح، برای نابودی او و آیینش،) نقشه کشیدند؛ و خداوند (بر حفظ او و آیینش،) چاره‌ جویی کرد؛ و خداوند، بهترین چاره‌ جویان است.
(سوره مبارکه آل عمران آیه ۵۴)

و براستی که داستان امروز ما دنباله ی داستان دیرینه دشمنی عده ای با اسلام است هر چقدر هم دنیا پیشرفت بکند و القاب و عناوین تازه به خود پذیرد باز داستان همان است که همه می دانیم داستان انسان و شیطان، شیطانی که این بار در قالب سیاستمداران آمریکایی خودش را پنهان کرده است .

انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: