کد خبر:97519 تاریخ انتشار : 1397/2/20-12:19:32
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون:
ترامپ می‌خواهد با خروج از برجام از ایران امتیاز بیشتری بگیرد
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون با اشاره به خروج ترامپ از برجام گفت: دولت باید واکنش متناسب و متقابلی انجام دهد نه از تعهدات برجام خارج شود.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/97519
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ نجمه نصیری عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون با اشاره به خروج ترامپ از برجام اظهار داشت: دولت باید واکنش متناسب و  متقابلی انجام دهد نه از تعهدات برجام خارج شود.

وی علت خروج ترامپ از برجام را زیادخواهی طرف مقابل عنوان کرد و گفت: رئیس جمهور آمریکا می خواهد با این اقدام به ایران فشار بیاورد و خواسته های خود را در حوزه مسائل نظامی محقق سازند و در واقع امتیازهای بیشتری را از آن امریکا کند.

مسئول علمی خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون با یادآوری این موضوع که امریکا از اول هم مورد اعتماد نبود، بیان کرد: امیدواریم مسئولان خوشبین به آمریکا و برجام سرعقل آمده و دیگر تصمیمات این چنینی که بیست سی سال کشور را عقب به می‌کشاند را نگیرند.

نصیری راه حل مسائل معیشتی را توجه به ظرفیت‌های درونی دانست و خاطرنشان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند تنها از طریق توجه به درون مرزهاست مشکلات حل می شود؛ ما باید از طریق حمایت از کالای ایرانی و وابسته نکردن اقتصاد کشور به نفت کشور را نجات دهیم.

عضو شواری تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در پایان تصریح کرد: تجربه مذاکره با آمریکا و برجام به ما آموخت که آمریکا قابل اعتماد نبوده، نیست و نخواهد بود

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
معاونت هماهنگ کننده سپاه فجر فارس برخی برنامه های اجرایی ...
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز، سکوت و خشم را پیامد یک از...
دوره طرح عمار شهرستانی بسیج دانشجویی لارستان در شهرستان ...
در بخشی از این یادداشت آمده است: آری این سر گذشت دولت‌مرد...