کد خبر:97520 تاریخ انتشار : 1397/2/21-11:7:5
مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون:
دولت در قبال خروج آمریکا از برجام تصمیمی قاطع بگیرد/ آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده است
مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون گفت: دولت باید در مقابل اقدامات آمریکا در خروج از برجام موضع گیری و تصمیم قاطع داشته باشد به فرموده حضرت آقا اگر آنان برجام را پاره کنند ما آن را آتش می‌زنیم ما دانشجویان انقلابی این چنین موضعی را از مسئولین می‌خواهیم.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/97520
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ اعظم قربانی، مسئول خواهران بسیج داتشجویی شهرستان کازرون در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به خروج آمریکا از برجام به گوش می‌رسد، اظهار داشت: دولت و مسئولین اگر هنوز در خواب خرگوشی نباشند باید تاکنون متوجه بدعهدی های آمریکا شده باشند، اگرچه رهبر معظم انقلاب بارها و بارها به عدم خوشبینی به آمریکا تاکید داشتند.

وی تصریح کرد: دولت باید در مقابل اقدامات  آمریکا در خروج از برجام موضع گیری و تصمیم قاطع داشته باشد به فرموده حضرت آقا اگر آنان برجام را پاره کنند ما آن را آتش می‌زنیم ما دانشجویان انقلابی این چنین موضعی را از مسئولین می‌خواهیم.

قربانی با بیان ایتکه زیاده‌خواهی، بدعهدی و عدم اعتماد به آمریکا می‌تواند دلیل خروج ایران از برجام باشد، تصریح کرد: آمریکا هیچ وقت مورد اعتماد نبوده، او که در برجام هسته ای غیرقابل اعتماد بودن خودش رانشان داد، پس هیچ اعتباری به تعهد به برجام های بعدی نخواهد داشت؛ آزموده را آزمودن خطاست.

مسئول خواهران بسیج دانشجویی شهرستان کازرون خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده است هرگاه از رهنمودهای دلسوزانه و پدرانه رهبر معظم انقلاب استفاده نشده، درهمان زمینه موضوع جز ضرر عایدمان نشده است.

وی راه حل مسائل معیشتی مردم را توجه به اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: برخی اقتصاد مقاومتی را را به سختی دادن خود در زندگی ترجمه می‌کنند در حالی که اقتصاد مقاومتی تکیه بر توان داخلی است. ایمان به توانایی کارگران ایرانی هست، اگر تولیدات داخلی رونق پیداکند، چرخ زندگی کارگران هم خواهد چرخید و البته این مطلب را کسانی خواهند فهمید که درد مردم را درک کرده باشند نه حقوق بگیران ده‌ها میلیونی پشت میزنشین.   

این فعال دانشجویی دانشگاه‌های کازرون اظهار امیدواری کرد دولت‌مردان ما از این تجربه تلخ مذاکره عبرت گرفته باشند و درک کرده باشند که در این مدت جز عقب‌گرد چیزی نصیب ایران نشده است و راهی که چندسال با خون شهدای هسته ای طی شد، در مدت کوتاهی از بین رفت.

قربانی تاکید کرد: ترامپ باید بداند با خروج از برجام به  آیندگان ما  نشان خواهد داد که "مرگ بر آمریکای" گذشتگانشان  بی دلیل نبوده است.

وی در پایان گفت: باخروج از برجام، مسئولین ارشد هسته ای باید چرخ سانتریفیوژ ها را به چرخه درآوردند، گرچه تعلیق در این مدت، خسارت های جبران ناپذیری داشت.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
معاونت هماهنگ کننده سپاه فجر فارس برخی برنامه های اجرایی ...
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز، سکوت و خشم را پیامد یک از...
دوره طرح عمار شهرستانی بسیج دانشجویی لارستان در شهرستان ...
در بخشی از این یادداشت آمده است: آری این سر گذشت دولت‌مرد...