کد خبر:84508 تاریخ انتشار : 1396/7/17-16:1:40
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لامرد؛
دولت دوازدهم کلید نجات از ناکامی برجام را در تحریف آیات قرآن می داند/برای توجیه اشتباهات برجام از کلام وحی استفاده ابزاری نکنید
در بخشی از این بیانیه آمده است: متاسفانه دولت دوازدهم کلید نجات از این ناکامی برجام را در تحریف آیات برای عبور از بحران می داند؛ بحران‌سازی‌هایی که برخی از آنها با وجود منقضی شدن تاریخش همچنان برای دولت مؤثر خواهد بود که تحریف آیات قرآن و احادیث از جمله آنهاست.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/84508
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ شورای تبییم مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در رابطه با تحریف آیات قرآن توسط رئیس جمهور برای توجیه توافق برجام بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام علی (ع ) فرمودند:

به زودی بعداز من زمانی فرا خواهد رسید که درآن زمان چیزی پوشیده ازحق و آشکارتر از باطل و رایج تر از دروغ  بر خدا و پیامبرش نباشد.

نزد مردم آن زمان، کالایی کم بهاتر از قرآن نیست، آنگاه که بخواهد به درستی خوانده شود و کالایی رایج تر و فراوان تر از آن نیست، آنگاه بخواهند به صورت وارونه و به نفع دنیا طلبان معنایش کنند. درآن ایام در شهرها چیزی ناشناخته تر ازمعروف و خیر و شناخته شده تر ازمنکر و گناه نیست.

آن مردم  در پراکندگی واختلاف با یکدیگر متحدند و از اتحاد و یگانگی روی برگردانند گویا آنان خودرا راهنمای قرآن می دانند، نه قرآن را راهنمای خود از قرآن در میان آنان جز نامی باقی نمانده و جز خط و نوشته ای چیزی از آن نمی دانند.

جناب آقای روحانی، درحالی برای توجیه مذاکرات خسارت بار برجام از آیات قرآن کریم مایه می گذارد، که هیچ گونه سنخیتی با آیات سوره مبارکه انفال ندارد و گفته است: «پیغمبر باوجود آنکه کفار فی کل مره عهدها را نقض کردند با آنها توافق کرد» این اظهارات عجیب درحالی مطرح می شود که به تحریف آیات و احادیث منجر شده است.

متاسفانه دولت دوازدهم کلید نجات از این ناکامی برجام را در تحریف آیات برای عبور از بحران می داند؛ بحران‌سازی‌هایی که برخی از آنها با وجود منقضی شدن تاریخش همچنان برای دولت مؤثر خواهد بود که تحریف آیات قرآن و احادیث از جمله آنهاست.

در این صورت با تشدید فشار از سوی آمریکایی‌ها دولت روحانی در عوض اقدام متقابل بحران‌های داخلی جدیدی را برای انحراف افکار عمومی از مسائل اصلی شکل می دهد.

اما هر عقلی سلیم و وجدان بیداری باطل بودن این نحوه استدلال را تصدیق می­ نماید پس ما دانشجویان بسیجی مشفقانه به رئیس ­جمهور محترم توصیه می­ کنیم مسئولیت اقدامات و تصمیمات خود را بپذیرد و اگر خطا و اشتباهی صورت گرفته است، با تغییر خط­ مشی، جبران کند تا مجبور نشود برای توجیه توافقی که امروز توجیه آن برای افکار عمومی آگاه بسیار دشوار شده است به تقطیع و تفسیر به رأی و استفاده ابزاری از کلام وحی متوسل گردد.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: