کد خبر:84356 تاریخ انتشار : 1396/7/15-2:46:15
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز:
فایده برجام برای ما این بودکه ملت بار دیگر فهمیدند آمریکا قابل اعتماد نیست/سخنان ترامپ نشان از خوی استکباری آمریکایی ها دارد
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در خصوص سخنان اخیر ترامپ درباره برجام گفت: سخنان اخیر ترامپ چیز عجیبی نیست این سخنان نشان دهنده همان خوی استکباری دولت مردان آمریکاست و فرق ترامپ با دیگر سران آمریکایی در این است که دیوانه تر بیان می کند.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/84356
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ سید رسول شمس الدینی مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص فواید برجام برای ایران و آمریکا بیان داشت: بزرگترین فایده برجام برای ایرانیان این بود که یک بار دیگر ملت فهمیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست و مر دم فهمیدند که انرژی هسته ای تنها بهانه ای بیش نبوده است و هدف آمریکا از برجام دنبال کردن پروژه نفوذ بوده است.

 وی در خصوص سخنان اخیر ترامپ درباره برجام گفت: سخنان اخیر ترامپ چیز عجیبی نیست  این سخنان نشان دهنده همان خوی استکباری دولت مردان آمریکاست و فرق ترامپ با دیگر سران آمریکایی در این است که دیوانه تر بیان می کند.

شمس الدینی در خصوص نحوه مواجهه دستگاه های دیپلماسی با عملکرد ضدبرجامی امریکا اظهار داشت: دستگاه های دیپلماسی ایران باید همانند آمریکا رفتار متقابلی داشته و عمل کند و دیگر در مقابل زیاده خواهی های آن ها کوتاه نیایند.

این فعال دانشجویی در خصوص پیش بینی های جریان انقلابی از آنچه امروز درباره بی ثمر بودن برجام رخ داده است گفت: جریان انقلابی از همان اویل از سر دلسوزی عاقبت اعتماد به کدخدا را گوشزد کرده بود اما به آنها لقب دلواپس دادند و امروز مشخص شد که دلواپسی آنها بی دلیل نبوده است.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: