کد خبر:97537 تاریخ انتشار : 1397/2/22-11:5:16
یادداشت/محمد حسین عبداللهی
فرجام برجام سرگذشت تیمی است که به رهبر بصیر و ملت پا به رکاب خود اعتماد نکردند
در بخشی از این یادداشت آمده است: آری این سر گذشت دولت‌مردان و تیم مذاکره کننده ایست که به تاریخ پر افتخار انقلاب، رهبر بصیر و ملت پا به رکاب خود اعتماد نکردند، اما به دشمن بی رحمی که سابقه اش پر از جنایت بر علیه مردم ایران و بشریت بود، اعتماد کردند.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/97537
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛‍ محمد حسین عبداللهی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فسا در یادداشتی در مورد بی اعتمادی به آمریکا و خروج کدخدا از برجام نوشت:

آن روز که خبر توافق هسته ای در رسانه های جهان منتشر شد قلب همه  دلسوزان و خادمان واقعی نظام به درد آمد و احساس شرمندگی در مقابل نسل های آینده سرتا سر وجودشان را فرا گرفت.

هر چند مسئولان دولتی، تیم مذاکره کننده و برخی نمایندگان بی تدبیر فکر می کردند حال که شیطان بزرگ را از خود راضی کرده اند همه مشکلات حتی آب خوردن نیز حل می شود، اما غافل از این بودند که شیطان با ظاهری فریبنده همیشه منتظر انسان های خوش باور است.

افرادی که پس از ضربه خوردن از شیطان برای توجیه کار خود می گویند: مقصر شیطان بود که ما را فریب داد، در حالی که شیطان می گوید: برای شما این همه ادله آشکار بود توجهی نکردید! به من که تنها اشاره ای به شما کردم اعتماد کردید.

آری این سر گذشت دولت‌مردان و تیم مذاکره کننده ایست که به تاریخ پر افتخار انقلاب، رهبر بصیر و ملت پا به رکاب خود اعتماد نکردند، اما به دشمن بی رحمی که سابقه اش پر از جنایت بر علیه مردم ایران و بشریت بود، اعتماد کردند.

امروز وقتی رهبر دلسوز انقلاب فرمودند: «خدا از سر تقصیراتشان بگذرد» به خود گفتم؛ اگر من جای این مسئولین بودم از خجالت، برای کم کردن این بی آبرویی، حداقل پست و مقام را رها کرده و به اهلش می سپردم. فقط خدا می داند که بهای این غفلت و ساده لوحی را چگونه می توان پرداخت؟

آیا این قبیل مسئولان که در مکتب لیبرال دموکراسی غربی رشد کرده و با فرهنگ آنان خو گرفته اند، می توانند درد مردم مظلوم ایران که برای حفظ دین، آبرو و ناموس خود همه ی مشکلات را به جان خریده و در مقابل بی تدبیری مسئولان به ظاهر با تدبیر، هر روز بخشی از امید خود را از دست می دهند، را بفهمند؟؟؟

آری، حقیقت واقع این است که مردم ما امروز بیشتر از گذشته به رهبر آگاه و بصیر خود ایمان آوردند، چون تنها ایشان است که همیشه در حق ملت ایران دلسوزانه پدری کرده و بینی دشمن خون خوار مردم ایران اسلامی را به خاک مالیده اند.

ان شاءالله به زودی با هدایتگریهای دقیق و بی نقص ایشان، از شیطان بزرگ انتقام سختی می‌گیریم.

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: