کد خبر:97499 تاریخ انتشار : 1397/2/20-0:14:18
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) شیراز در بیانیه ای؛
ماندن یا نماندن آمریکا در برجام برای ملت ایران تفاوتی ندارد/اعتماد به اروپا تکیه بر باد است
در این بیانیه آمده است: ماندن یا نماندن آمریکا در برجام برای ملت ایران هیچ تفاوتی نخواهد داشت و ملت ایران همانند قبل با تکیه بر استعداد وتوانایی های خویش و همچنین روحیه ای استکبارستیزانه بر حفظ عزت و استقلال خود می‌کوشند.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/97499
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری(ره) در خصوص خروج ترامپ از برجام بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم
«این برجام شد برای ما یک نمونه، یک تجربه… در ظاهر وعده میدهند، با زبان چرب و نرم حرف می‌زنند اما در عمل توطئه می‌کنند، تخریب می‌کنند، مانع از پیشرفت کارها میشوند؛ این شد آمریکا؛ این شد تجربه.
امام خامنه ای مدظله العالی ۹۵/۵/۱۱»


لفّاظی‌ها و لجن‌پراکنی‌های توهین‌آمیز دلقک منفور آمریکا (ترامپ) بار دیگر چهره شیطانی این کشور را بر همگان آشکار ساخت و تجربه ای دیگر برای دوستانی بود که به رابطه با آمریکا خوشبین بوده و اکنون شاهد ثمره تلخ درخت نافرجام برجام هستند.

ماندن یا نماندن آمریکا در برجام برای ملت ایران هیچ تفاوتی نخواهد داشت و ملت ایران همانند قبل با تکیه بر استعداد وتوانایی های خویش و همچنین روحیه ای استکبارستیزانه و با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل بر حفظ عزت و استقلال خود می‌کوشند.

دولت‌مردان باید هوشمندانه وبا دقت نسبت به عملکرد دوگانه و مرموز کشورهای اروپایی نسبت به برجام نظارت داشته و توجه داشته باشند که اعتماد به چنین کشور هایی یعنی تکیه بر باد! 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: