کد خبر:94493 تاریخ انتشار : 1396/12/17-16:7:25
مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی فارس:
هجمه هماهنگ مدیران غرب گرای داخلی علیه ارزش ها جای تامل دارد/نهادها و مدیران فرهنگی نسبت به هنجار شکنی در برج میلاد واکنش نشان بدهند
مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی فارس گفت: قباحت از این بالاتر که شهردار تهران و معاونانش در یک جلسه بنشینند و در جلو آنها رقص انجام شود و بخاطر فشار افکار عمومی بعد مراسم بیایند و بگویند کار آنها خوب نبوده .برای این اتفاقات در جمهوری اسلامی باید عزای عمومی اعلام کرد.
لینک کوتاه http://fars.bso.ir/id/94493
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ کاظم اسماعیلی، مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی فارس در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به هنجار شکنی و اهانت به ارزشها در خصوص مراسم روز زن در برج میلاد گفت: سال ها و ماه های اخیر مراسمی ناخواسته(یا خواسته) و با بی تدبیری مسئولان مربوطه در کشور دارد اتفاق می افتد که وقتی همه آنها را کنار هم قرار می دهیم به این نتیجه  می رسیم که یک هجمه هماهنگ مدیران غرب گرای ما در داخل کشور علیه ارزش ها در حال رخ دادن است و این جای تامل است.

مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی فارس گفت: قباحت از این بالاتر که شهردار تهران و معاونانش در یک جلسه بنشینند و در جلو آنها رقص انجام شود و بخاطر فشار افکار عمومی بعد مراسم بیایند و بگویند کار آنها خوب نبوده .برای این اتفاقات در جمهوری اسلامی باید عزای عمومی اعلام کرد.

وی افزود: به آقای نجفی باید گفت شما باید خجالت بکشید و از اینکه به اسم مدیر انقلاب اسلامی در جلسه ای که خودتان تدارک دیده اید نشسته اید و رقص دختران را دیده اید و جلسه را ترک نکرده اید  از عموم مردم عذر خواهی کنید و بگویید که اشتباه کرده اید، مگر می شود شهردار تهران باشید و از رخداد چنین برنامه ای اطلاع نداشته باشید لباس مدیریت کلان شهری مثل تهران برای شما بزرگ است.

اسماعیلی  گفت: اینکه هر بار مسئولان در مسائل اعتقادی و دینی مردم، چه در رفتار و چه در گفتارشان اشتباه می کنند و بعد ما انتظار داشته باشیم که اینها بیایند و از متدینین عذرخواهی کنند، خود این درخواست تکمیل کردن پازل دشمن و مدیران غربگرای داخل مبنی بر دو دسته کردن امت واحد جمهوری اسلامی به دو بخش متدینین و غیر متدینین است.

وی اضافه کرد: مگر ترویج بی حیایی توسط مدیران جامعه فقط برای قشر خاصی بد است ملت بزرگ ایران اسلامی از این وقایع  دلرنج هستند این حرکات دهن کجی به انقلاب اسلامی توسط مدیرانی است که متاسفانه در امنیت و فضای رشد انقلاب اسلامی فربه شده اند سیاست بازی و جناح بازی آنهابه انقلاب و اسلام دارد ضربه می زند و باید با این مدیران برخورد جدی تری صورت پذیرد.

این فعال دانشجویی در پایان خاطر نشان کرد: همه نهاد های فرهنگی، مدیران فرهنگی و عموم دغدغه مندان فرهنگی نسبت به این ساختار شکنی های مستمر توسط مدیران نالایق عکس العمل نشان دهند.
انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
معاونت هماهنگ کننده سپاه فجر فارس برخی برنامه های اجرایی ...
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز، سکوت و خشم را پیامد یک از...
دوره طرح عمار شهرستانی بسیج دانشجویی لارستان در شهرستان ...
در بخشی از این یادداشت آمده است: آری این سر گذشت دولت‌مرد...