آرشیو گفتگو
مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون گفت: دولت باید در مقابل اقدامات آمریکا در خروج از برجام موضع گیری و تصمیم قاطع داشته باشد به فرموده حضرت آقا اگر آنان برجام را پاره کنند ما آن را آتش می‌زنیم ما دانشجویان انقلابی این چنین موضعی را از مسئولین می‌خواهیم.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون با اشاره به خروج ترامپ از برجام گفت: دولت باید واکنش متناسب و متقابلی انجام دهد نه از تعهدات برجام خارج شود.
جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون گفت: در این باره باید گفت توافق با آمریکا که دشمن قسم خورده ما است خود یک اشتباه محض است و اشتباه بزرگ تر توافق بر سر انرژی هسته ای بود که علی‌رغم گوشزدهای مقام معظم رهبری به مسئولان آن را پذیرفتند.
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کازرون افزود: شرکا و دوستان آمریکا مانند اسراییل و کشورهای عربی از همان ابتدا با برجام مخالف بوده اند و در هر فرصتی به آن تاخته اند.
سخنگوی پویش تجربه اعتماد گفت: وظیفه اصلی جنبش دانشجویی آن است که علمدار و به دست گیرنده‌ی مطالبات واقعی و حقیقی مردم از قبیل مشکلات معیشتی، فساد، تبعیض، بی‌عدالتی‌ها، بیکاری، گرانی و ... هست.
مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی فارس از اکران فیلم های برترجشنواره فیلم فجر در بیش از 35 دانشگاه استان خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی کازرون گفت: یکی از نمایندگان شیراز با تحلیلی غیرکارشناسانه خود که انگیزه مردم از حضور در خیابان‌ها را مسائل معیشتی دانسته بود موجب عصبانیت بیش از پیش مردم شده بود؛ لذا ضروری است استاندار فارس هر چه زودتر در شهرستان حاضر شده و به صورت اقناعی با نمایندگان مردم سخن بگوید.
نماینده تشکل آرمان دانشگاه شیراز گفت: دولت و فکری که پشت سر آنها است به دنبال تسهیل رابطه با آمریکا هستند و می‌خواهند مذاکرات جدیدی را در بحث موشکی شروع کنند و جنبش دانشجویی با یادآوری بدعهدی آمریکا باید از اعتماد مجدد به آمریکا جلوگیری کند.
نماینده جامعه اسلامی دانشگاه های شیراز گفت: اقتصاد مقاومتی این ظرفیت را دارد که با رفع تحریم داخلی توسط مردم و مسئولان، تحریم خارجی را نیز بی‌تاثیر کند.
مذاکرات هسته‌ای یک فایده داشت که کسب تجربه بدعهدی و دشمنی آمریکا بود در مذاکرات جدید که بحث توان موشکی و حضور ایران در کشورهای منطقه مطرح می‌شود، جنبش دانشجویی و مردم با وجود تجربیات گذشته باید از تحمیل خسارات جلوگیری کنند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|