آرشیو گفتگو
مسئول کانون جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان داشت: اردوی جهادی گروه جهادی شهید بیاضی زاده دانشگاه علوم پزشکی شیراز از 7 الی 10 فروردین ماه 97 در روستای مُرز از توابع داراب فارس برگزار می شود و حدودا 55 دانشجوی جهادگر بسیجی در این اردو شرکت و به منطقه هدف اعزام خواهند شد.
این فعال دانشجویی در پیام به هم سن و سال های خودش گفت: آنهایی که اینجا آمده اند و مطمئنا حال و هوایشان عوض شده و به شهدا و امام زمانشان نزدیک شده اند سعی کنند این راه و رابطه را حفظ کنند واز آنها جدا نشود و کسانی که نیامدند حتما یک بارهم که شده امتحان کنن قطعا خوششان می آید و دلشان می خواهد دوباره بیایند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون گفت: در کنار مسئولین و مردم، جنبش های دانشجویی نیز باید برای تحقق شعار سال جدید تلاش کنند، باید با استفاده از جریان سازی در محیط دانشگاه و جامعه مردم را به خرید کالای داخلی تشویق کنند...
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون وظایف قوه مقننه و قضاییه را در تحقق شعار سال بسیار مهم دانست و در این خصوص بیان داشت: از سویی دو قوه دیگر باید نسبت به عملکرد خود چه در مقابل تصویب قوانین و نقش نظارتی که دارند و چه به عنوان ضابط در برخورد با مفاسد پاسخگو باشند...
دانشجویان بسیجی کازرون در اولین روز سال جدید از خانواده شهیدان دلپسند و چراخی سرکشی کردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: مناطق عملیاتی و اردوی راهیان نور حقیقتا به نظر و تجربه ثابت شده است که بزرگترین و پر ثمرترین کارهای فرهنگی بوده و تمام این ثمرات و برکات نیز همچون سایر مواقع، از عنایت شهدا و ائمه اطهار(علیهم السلام) بوده و هست.
دبیر ستاد راهیان نور دانشجویی شهرستان کازرون، اردوی راهیان نور را بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین عملیات فرهنگی کشور نامید و بیان داشت: بهترین راه مقابله با جنگ نرم همه جانبه، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان فارس گفت: در ایام تعطیلات و زمانی که عده ای در استراحت هستند بچه های جهادی استراحتشان کمک به محرومین و خدمات رسانی به مستضعفین است.
مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی فارس گفت: قباحت از این بالاتر که شهردار تهران و معاونانش در یک جلسه بنشینند و در جلو آنها رقص انجام شود و بخاطر فشار افکار عمومی بعد مراسم بیایند و بگویند کار آنها خوب نبوده .برای این اتفاقات در جمهوری اسلامی باید عزای عمومی اعلام کرد.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس با تاکید بر اینکه ما دانشجویان پیرو خط امام هستیم که خط رهبری همان خط امام هست، گفت: گوش به فرمان امامین انقلاب هستیم فضا را رصد می کنیم و نسبت به این مسائل حساس هستیم روشنگری و تبیین می کنیم مطالبه گری تخصصی داریم به محض کم کاری وارد عمل شده و طرف خاطی و خائن را به سزای عملش خواهیم رساند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|