آرشیو گفتگو
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رستم گفت: مسئله ی فلسطین فقط مسئله ی یک ملت نیست، مسئله ی حاکمیت دیکتاتوری بین المللی و حاکمیت زور است که تنها علاج آن نابودی غده ی سرطانی رژیم صهیونیستی اسرائیل می باشد.
مسئول فرهنگی خواهران حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون گفت:
فعال دانشجویی دانشگاه آزاد ممسنی گفت: تصمیم ترامپ در خصوص انتقال پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی چراغ سبزی به گفته مقام معظم رهبری در مورد نابودی اسرائیل تا 25 سال آینده است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برگزاری دومین یادواره سردارن و 385 شهید دانشجوی این استان خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری این یادواره، از سایت جامع اطلاعات شهدای دانشجوی فارس رونمایی می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون گفت: تردیدی نیست که تصمیم ترامپ، ضربه‌ی بدی را متوجه سعودی‌ها در جهان عرب کرد و در عمل چهره ترسیم شده از این رژیم را در این کشورها، متزلزل کرد.
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون گفت: ترامپ بهتر است اول موجودیت کشوری به نام اسرائیل را اثبات کند و بعد به دنبال تعیین پایتخت برای آن باشد.
جانشین خواهر دانشگاه علوم پزشکی لار گفت: ۱۶ آذرماه، روز بازخوانی استکبارستیزی هست و اولویت‌بندی برنامه‌ها باید شناساندن ماهیت روز دانشجو برای خود دانشجو باشد.
فعال بسیج دانشجویی بیان داشت: ما به‌عنوان دانشجویان بعد از انقلاب باید ادامه‌دهندگان تاریخ، نسل بیداری اسلامی و نسل آزادی توأم با تمدن باشیم
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری (ره) شیراز گفت: به‌جای سر داده شدن شعار هیهات من الذله در روز دانشجو عده‌ای جهت خفه کردن صدا، گروه‌های موسیقی را به دانشگاه آورده تا با کوک ساز، سوز کلام دانشجو را خنثی کنند
جانشین بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی پیام نور شیراز گفت: تولید علم و افزایش بصیرت و آگاهی برای مقابله با استکبار و همچنین پیشبرد اهداف در راستای انقلاب از اولویت‌ها و مهم‌ترین رسالت‌های امروزه دانشجویان است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|