آرشیو گفتگو
جانشین دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور امریکا اظهار داشت: زمان زیادی نیاز نبود تا جهانیان با چهره واقعی ترامپ و سیاست های نابخردانه وی آشنا شوند.
دبیر دوره نخبه پروری سیاسی شهید فیروزی فسا از برگزاری دوره تربیت نخبه سیاسی شهید فیروزی شهرستان فسا با هدف افزایش بصیرت سیاسی بر اساس سه محور و رویکرد خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی پیام نور رستم گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پا را فراتر از مرزهای جغرافیایی و جناح‌بندی‌های سیاسی گذاشته ست و با زیاده‌خواهی‌های آمریکا و استکبار جهانی برای برقراری امنیت پایدار در داخل و خارج مقابله می‌کند
جانشین خواهر پایگاه بسیج دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد کازرون گفت: آقای ترامپ توجه داشته باشید که تهدید و تحریم دیگر تأثیری بر ما نخواهد گذاشت تا زمانی که ما رهبری مقتدر، پاسداران انقلاب و مردمی این‌چنین وطن‌پرست راداریم این عمل شما باعث شد جمله مرگ بر امریکا نقل‌ونبات زبان پیر و جوان این مرزوبوم شود.
مسئول تشکیلات بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه سلمان فارسی کازرون گفت: این سخنان پایان توهم دوستی با آمریکا حاصل چهار سال پیمودن مسیری اشتباه بود و همه معنی بی اعتمادی رهبر ایران به آمریکا را دیدند.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون گفت: ترامپ با سخنان اخیر خود هر چه در این مدت کار کرده بودند را پنبه کرد و برگی دیگر از چهره واقعی نظام آمریکا را به همه نشان داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: برجام برای ایران از دو جناح سودمند بود یکی اثبات صلح طلبی جمهوری اسلامی ایران به دیگر کشورهای جهان و دیگری کسب تجربه ای دوباره در اثبات غیرقابل اعتماد بودن آمریکا که این مسئله به مراتب مهم تر است.
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در خصوص سخنان اخیر ترامپ درباره برجام گفت: سخنان اخیر ترامپ چیز عجیبی نیست این سخنان نشان دهنده همان خوی استکباری دولت مردان آمریکاست و فرق ترامپ با دیگر سران آمریکایی در این است که دیوانه تر بیان می کند.
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی فارس گفت: این دوره به مدت 3 روز از تاریخ 12 مهر ماه در دارالقرآن سپاه فجر استان فارس برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز با بیان اینکه تعبیر «خسارت محض» که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان شد، خود گویای همه ی تلخی های این تجربه است و در ادامه افزود: این توافق که صرفا در موضوعات مرتبط با انرژی هسته ای انجام گرفت، نه تنها باعث شد که سیاست های آمریکا در قبال حمایت از جریان غیر همسوی داخلی پس از فتنه ی 88، شدت بیشتری پیدا کند، بلکه باعث ایجاد حس قدرت طلبی و فزون خواهی دولت های مرتجع منطقه، خصوصا رژیم صهیونیستی گردید.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|