آرشیو یادداشت
در بخشی از این یادداشت آمده است: چون نام نوکیا برای عموم مردم آشنا بود. من و شمایی که از سامسونگ و سونی به هر دلیلی حمایت می کنیم فضا را برای رقابت شرکت‌های ایرانی تنگ می کنیم! اندکی تأمل. با افتخار کالای ایرانی بخرید.
در بخشی از این یادداشت آمده است: نکته نگران کننده ای که در بحث قاچاق کالا وجود دارد این است که قسمت زیادی از کالا های قاچاق از طریق کانال های قانونی وارد می شوند و دست های پشت پرده ای آنها را هدایت می کنند.
در بخشی از این پیام آمده است: بدون تردید جریان شناسی مفاسد اقتصادی بدون شناخت بسترهای تجلی فعالیت های اقتصادی در کشور به بازی با کلمات بیشتر شباهت دارد تا عمق بخشی به موضوعی که خروجی اش تقویت مشروعیت یک نظام برخاسته از اراده مردم باشد؛
در بخشی از این یادداشت آمده است: همانطور که رهبری نیز اشاره کردند در همین چندماه گذشته در اتاق فکر نشستند و برنامه‌ریزی کردند و زمان هم معین کردند: دی‌ماه، بهمن‌ماه واسفندماه...! گفتند در دی‌ماه این کار را می‌کنیم، در بهمن آن کار را می‌کنیم و تا آخر سال هم بساط جمهوری اسلامی را جمع می‌کنیم، شتر در خواب بیند پنبه‌ دانه!
در بخشی از این یادداشت آمده است: متاسفانه اخیرا در برنامه ای فرهنگی که توسط یکی از تشکل های دانشگاه سلمان اجرا شد شاهد هنجارشکنی و رکود فرهنگی بودیم، جذب مخاطب برای یک برنامه نباید به هر قیمتی باشد، دانشگاه که محل دیسکو نیست، این کوتاهی باید مورد پیگرد قرار گیرد.
در بخشی از این یادداشت آمده است: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار می رود که از تجربه 20 دقیقه ای مشارکت در تصویب برجام درس گرفته و تا روشن شدن زوایای مختلف پیوستن به UPOV از ارائه آرا نسبت به این لایحه چشم پوشی نمایند.
در بخشی از این یادداشت آمده است: اشتغال زایی در فارس بر اساس اعلام مسئولان مربوطه فعلی، طی سال های 84 تا 88 با حدود دو هزار میلیارد تومان تزریق پول در استان فارس در دستور کار قرار گرفته بود که به دلیل برنامه ریزی و عملکرد نامناسب نرخ بیکاری را از 13 و دو دهم درصد به 20 و پنج دهم درصد رسانده است.
در بخشی از این یادداشت آمده است: براي اجراي عدالت، ارتباط داشتن با مردم ضروري است. بايد از نزديك با زندگي آن‌ها آشنا شد و سطوح زندگي‌شان را با يكديگر مقايسه كرد، فاصله‌هاي طبقاتي زندگي مردم را در استان‌ها و شهرهاي مختلف شناخت، روستاها را با شهرها سنجيد و در يك جمله بي‌عدالتي‌ها و فاصله‌هاي طبقاتي را شناخت
در بخشی از این یادداشت آمده است: حال که پس از 40 سال نمایندگانی از مردم به این فکر افتاده اند که مدیران اشرافی که هیچ سنخیتی با نظام اسلامی ندارند را شناسایی و اموال نامشروعی را که از راه های مختلف غیرقانونی کسب کرده اند به بیت المال برگردانند بی لطفی است اگر این طرح مورد حمایت قاطع تمام نمایندگان قرار نگیرد.
در بخشی از ین یادداشت آمده است: اینکه آقای احمدی نژاد بعد از گذشت 8 سال از فتنه ی 88، همان حرف های سران فتنه را که دم از مهندسی انتخابات می زدند تکرار می کند؛ آیا توهین آشکار به ملتی نیست که در روز 9 دی مشت بر دهان فتنه گران کوبیدند و مهر تایید بر انتخابات و انتخاب جنابشان زدند؟!
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|