آرشیو یادداشت
در این یادداشت آمده است: چرا هزینه های بد عهدی آمریکا آن قدر پایین است که رئیس جمهور وقیح و هتاک آمریکا به خود اجازه دهد چنین لب به توهین باز کند نسبت به ملت شریف ایران؟ تا کی می خواهید فقط محکوم کنید؟ روزانه صد بار محکوم کردن آمریکا چه دردی از مردم دوا می کند؟
در بخشی از این یادداشت آمده است: حال دونالد ترامپ با سخنان تهدید آمیز نسبت به ملت شهید پرور ایران اسلامی سخن می گوید و سپاه جمهوری اسلامی ایران را تهدید می کند بر آن دانسته ایم که سخنی کوتاه بگوییم: شیر را از سگ می ترسانند!
در بخشی از این یادداشت آمده است: مثلا اسم تو دونالده، من پول بدم به يكي قُلي صدات كنه خوبه...؟ نه ديگه تو دونالدي خليج فارسم خليج فارسه.
در بخشی از این یادداشت آمده است: این واحد عملی نشان داد که چه در آزمایشگاه اوبامای باهوش و چه در آزمایشگاه ترامپ دیوانه انجام گردد نتایج یکسان است ما را به همان نتایج چهل ساله ی این دانشگاه می رساند.
درر بخشی از این یادداشت آمده است: از آنجایی که برجام را خدا آورده و مسئولیت وجود جاسوس هم طبعا به عهده خداست پس نباید بیخود دولت را سرزنش کنیم راستش با دم شیر بازی کردن را شنیده بودیم که خیلی خطرناک می تواند باشد، ولی با گرگ شطرنج بازی کردن را نشنیده بودیم، که به لطف مسئولین ذی ربط به چشم دیدیم.
در بخی از این یادداشت آمده است: اگر بخواهیم در باب مصداقی به تفاوت همین فعالیت های رسانه ای هیئت ها و تعریف رسانه بپردازیم مثلا سخنران هر جلسه عنصر اصلی انتقال در تعریف رسانه است در فعالیت رسانه ای هیئت چه به صورت سمعی و بصری و چه به صورت مکتوب یا اصلا دیده نمی شود و یا خیلی ناچیز به آن پرداخته می شود.
در بخشی از این یادداشت آمده است: ما امروز باوجود چنین جوانانی به‌هیچ‌عنوان برای انقلاب خود احساس خطر نمی‌کنیم بلکه دغدغه جوامع اسلامی دیگر را داریم که با الگوبرداری از انقلاب بزرگ ایران به فکر استقلال خود افتاده‌اند. به فکر ملت مظلوم یمن، بحرین، سوریه، فلسطین و…
در بخشی از این یادداشت آمده است: دیروز اگر می خواستند خاکمان را غصب کنند امروز دارند هنر خاک را غصب می کنند دیروز اگر رزمنده ای را شهید می کردند امروز دارند شهادت را شهید می کنند اگر روزی روبرویت بودند امروز در کنارت نشسته اند.
در بخشی از این یادداشت آمده است: آنان که دوران دفاع مقدس رابه خوبی به یاد دارند، حال روز این روز ها را به خوبی درک می‌کنند آن روزها هرروز شهیدی برمی گشت و خیابانها را باعطر بوی شهادت پر می کرد، همه چیز شبیه همان دوران است انگار بچه های امروز جا پای قدم های رزمندگان آن روز گذاشته اند.
در بخشی از این یادداشت آمده است: هنوز که هنوز است نغمه «لبیک یا حسین» فرزندان روح الله در کربلای معلی بر بدنم لرزه می افکند.هنوز که هنوز است آوای صیغه برادری در «سه راه شهادت» در میان دانشجو معلمان، در گوشم زمزمه می شود. آوایی به شیرینی روایت فتح های آوینی!!!
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|