آرشیو یادداشت
در بخشی از این یادداشت آمده است: آری این سر گذشت دولت‌مردان و تیم مذاکره کننده ایست که به تاریخ پر افتخار انقلاب، رهبر بصیر و ملت پا به رکاب خود اعتماد نکردند، اما به دشمن بی رحمی که سابقه اش پر از جنایت بر علیه مردم ایران و بشریت بود، اعتماد کردند.
گمان کردند قرار است آمریکا برای ما شغل و عزت و آبرو بیاورد و برجام را بازی برد برد خواندند غافل از اینکه این بازی هم دسیسه ای بود به شومی هزار هزار دسیسه ی قدیمیی که علیه ایران و نظامش بکار گرفته شده بود.
در بخشی از این بیانیه آمده است: در پی این بد عهدی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از مسئولین و سیاسیون کشور درخواست دارد که فریب دعوای زرگری غرب و آمریکا نخورند و اجازه ندهند با این بازار گرمی ها حق و حقوق مسلم و برحق مردم عزیز ما پایمال گردد
در بخشی از این یادداشت آمده است: نمایندگان ملت و دولت‌مردان امروز این چرخ گردون در دست شماست می توانید با اعتماد دوباره به آمریکا و غرب و پا پس کشیدن از برخی اهداف و توانایی های دیگر دشمن را امیدوار تر کنید یا با تمام توان و استفاده از تمام ظرفیت ها و توانایی ها دشمن را را از کرده های خود پشیمان کنید.
آمریکا ازشکست د اعش در سوریه هراسان است، از مقاومت واهمه دارد، از اقتدار ایران می ترسد، می‌خواهد برجهان حکومت کند غافل از اینکه «و نرید ان نمن علی الذین الستضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین»
راهکار جدی برای نجات اقتصادی، مذاکره برای برداشته شدن تحریم U_Turn نیست، بلکه راهکار در انعقاد پیمان پولی دو یا چند جانبه میان ایران و کشور های عمده طرف معامله است.
فردی که به امام مهربانی ها توهین کرده است بداند که محبّین امام رضا(سلام الله علیه) نمی گذارند که امامشان غریب بماند و هرفرد معلوم الحالی به خود اجازه بدهد و راجع به صاحبشان دهن را به یاوه گویی باز کند.
اشتغال در بخش فارغ التحصیلان (دانش آموختگان) به معنای واقعی نوعی چالش پیش روی دولت است چرا که در صورت بی توجهی به دغدغه اقشار نخبگانی، هزینه هایی به مراتب بیشتر از مزیت نخبگی بر جامعه تحمیل خواهد کرد.
بجای سکوت ابتدا از فریب دادن مردم عذرخواهی کنید و سپس بسوی عدالت بازگردید. البته معلوم شد که تعریفتان از عدالت خیلی متفاوت از تعریف عرف و جامعه می باشد...
«سال حمایت از کالای ایرانی» مسیری مشخص و معین را پیش روی همه مردم و مسئولان نهاده اند تا جمهوری اسلامی ایران در مسیر اقتصاد پویا گام بردارد و این نشان دهنده این است که در حال حاضر مهم ترین مسئله کشور مسئله اقتصاد است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|