گروه خبری - اجتماعی
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز، سکوت و خشم را پیامد یک ازدواج غلط دانست که طلاق نتیجه آن است و در ادامه گفت: طلاق در بین زوجین ایرانی که اغلب جوانان هستند عادی شده است و آمار نشان می دهد در ۱۶ ساعت یک طلاق صورت می گیرد.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز دانشجویان بسیجی در ادامه فعالیت های خدمت رسانی خود در شهرک کم برخوردار مهدی آباد شیراز اردوی جهادی ۸ روزه برگزار کردند.
به همت بسیج دانشجویی اردوی یک روزه جهادی دانشجویان جهادگر دانشکده پرستاری لامرد برگزار شد.
«به وقت شام» همراه با نقد فیلم توسط سرهنگ احمدی فرمانده سپاه استهبان در این شهرستان اکران شد.
مسئول بسیج دانشجویی کازرون گفت: یکی از نمایندگان شیراز با تحلیلی غیرکارشناسانه خود که انگیزه مردم از حضور در خیابان‌ها را مسائل معیشتی دانسته بود موجب عصبانیت بیش از پیش مردم شده بود؛ لذا ضروری است استاندار فارس هر چه زودتر در شهرستان حاضر شده و به صورت اقناعی با نمایندگان مردم سخن بگوید.
تولید ملی، روز جوجه جغله ها، علم بهتر است یا تعطیلات؟، تلگرام نرم افزار محبوب جاسوسی، شعار امسال به نفع کیست؟ و... از مطالب این شماره نشریه شفق است
بسیج دانشجویی دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز کرسی آزاد اندیشی با موضوع «حجاب اختیاری یا اجباری» را برگزار می کند.
مسئولان کنونی و سابق شهرستان کازرون بارها وعده افتتاح این بیمارستان را به مردم داده‌اند که از جمله می‌توان به هفته دولت و دهه فجر 95 اشاره کرد که در اغلب رسانه‌ها نیز منعکس شده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه های آباده نهمین شماره نشریه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی «راه روشن» را منتشر کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|