گروه خبری - سیاسی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز بیان داشت: چنین حرکاتی که اهانت به خون پاک و مقدس شهدا و آرمان‌های شهدا است هرگز قابل‌بخشش نبوده و ملت ایران که روحیه‌ی شهادت‌طلبی در ذاتشان وجود دارد هرگز برای اهانت به شهدا که خط قرمز آن‌ها است توجیه قبول نمی‌کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مرودشت بیان داشت: جمع‌آوری تمثال شهدا در هر شهری عبور از خط قرمز انقلاب هست و با آن برخورد خواهد شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان داشت: جمع آوری تمثال شهدا به هیچ عنوان قابل بخشش و کوتاه آمدن نیست، شهرداری شیراز هرچه سریع تر این اقدامش را جبران کند، بکوشد مبلغ فرهنگ شهادت باشد نه مخرب آن، اصلاح و بازگشت از اشتباه را مردم می پذیرند، اما اگر این روند ادامه یابد خود مردم صندلی را از زیر پای مسئول بی لیاقت خواهند کشید
دبیر خواهر مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی بسیج دانشجویی فارس با اشاره به اهمیت نقش دستگاه قضا در کاهش مفاسد اقتصادی، گفت: با رویکردی مبتنی بر پیشگیری، تعزیرات حلقه اول مبارزه با انحرافات در نظام بازار است.
مدیر علم و اقتصاد بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید بر افزایش هزینه انجام اقدامات مجرمانه در زمینه انحراف نظام بازار، گفت: تحلیل مبتنی بر اقتصاد جرم بیانگر نقش مهم تعزیرات در تحقق بند 19و 23 اقتصاد مقاومتی است.
ایستگاه صلواتی به صرف چای و کیک در دانشگاه آزاد آباده برپا شد.
مسابقه کتابخوانی مجازی در به مناسبت ایام فاطمیه در دانشگاه پیام نور کوار برگزار شد.
یادواره شهدای گمنام با سخنرانی سرهنگ کوشکی در دانشکده علوم قرآنی شیراز برگزار می شود.
در بخشی از این یادداشت آمده است: تا به حال هر اتفاقی افتاده است، به دلایل مشابهی به نتیجه نرسیده است. پس کی وچند نفر از مردم کشور باید ازبین بروند تا یک کار واتفاق ناگواری را دولت بتواند جمع کند؟
یادواره شهدا به مناسبت سالگرد شهدای گمنام همزمان با شب وفات حضرت فاطمه (س) در دانشگاه آزاد اسلامی لامرد برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|