گروه خبری - سیاسی
معاونت هماهنگ کننده سپاه فجر فارس برخی برنامه های اجرایی در دانشگاه ها را نمایشی دانست و گفت: باید در این برنامه ها اصلاح بینش صورت بگیرد و زمانی برنامه های اجرایی ما پیامد مثبت دارد که بتوانیم بر روی تغییر نگرش ها موثر واقع شویم.
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شیراز، سکوت و خشم را پیامد یک ازدواج غلط دانست که طلاق نتیجه آن است و در ادامه گفت: طلاق در بین زوجین ایرانی که اغلب جوانان هستند عادی شده است و آمار نشان می دهد در ۱۶ ساعت یک طلاق صورت می گیرد.
دوره طرح عمار شهرستانی بسیج دانشجویی لارستان در شهرستان استهبان افتتاح شد.
در بخشی از این یادداشت آمده است: آری این سر گذشت دولت‌مردان و تیم مذاکره کننده ایست که به تاریخ پر افتخار انقلاب، رهبر بصیر و ملت پا به رکاب خود اعتماد نکردند، اما به دشمن بی رحمی که سابقه اش پر از جنایت بر علیه مردم ایران و بشریت بود، اعتماد کردند.
مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون گفت: دولت باید در مقابل اقدامات آمریکا در خروج از برجام موضع گیری و تصمیم قاطع داشته باشد به فرموده حضرت آقا اگر آنان برجام را پاره کنند ما آن را آتش می‌زنیم ما دانشجویان انقلابی این چنین موضعی را از مسئولین می‌خواهیم.
در واکنش به نقض عهد آمریکا و خروج ترامپ از برجام دانشجویان انقلابی شهرستان کازرون از تریبون های نماز جمعه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود می پردازند.
جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های سطح شیراز در اعتراض به خروج ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و در ادامه پویش تجربه اعتماد مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه این شهر تجمع کرده و بیانیه ای صادر کردند.
تجمع اعتراضی دانشجویان انقلابی شیراز در محکومیت خروج آمریکا از برجام برپا شد.
جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های سطح شیراز در اعتراض به خروج ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و در ادامه پویش تجربه اعتماد مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه این شهر تجمع کردند.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون با اشاره به خروج ترامپ از برجام گفت: دولت باید واکنش متناسب و متقابلی انجام دهد نه از تعهدات برجام خارج شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|