گروه خبری - کشاورزی
مسئول بسیج دانشجویی کازرون گفت: دانشگاه و حوزه از منظر امام راحل دارای یک نقش و جایگاه کلیدی برای انقلاب اسلامی بوده اما متاسفانه امروز نه دانشگاه و نه حوزه به این نقش واقف هستند.
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان فارس با تشریح ویژه برنامه‌های این سازمان در هفته بسیج طلبه و دانشجو گفت: یادواره 340 شهید طلبه و روحانی به همراه تجلیل از علمای بزرگوار با گرامیداشت شهید محراب، آیت‌الله عبدالحسین دستغیب روز 13 آذر برگزار می‌شود.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس با تشریح ویژه‌ برنامه‌های هفته بسیج دانشجویی گفت: بیش از 400 عنوان برنامه با رویکردهای علمی، جهادی، فرهنگی، قرآنی، سیاسی، رسانه ای، ورزشی، اخلاقی و تربیتی در 184 دانشگاه استان فارس در هفته بسیج برگزار خواهد شد.
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی فارس گفت:دانشجویان فارس از 7 آبان ماه تا 20 آبان در مراسم اربعین حسینی شرکت کردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز از تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام در دانشگاه پیام نور شیراز خبر داد.
مسئول گروه جهادی رهروان شهدا بسیج دانشجویی فارس گفت: این گروه جهادی با همکاری گروه جهادی شهید شریفی به مدت سه روز از تاریخ 16 تا 19 آبان به مردم روستای شگفت که واقع در بخش کوهمره سرخی خدمت رسانی کردند.
گروه جهادی تخصصی شهیدنعمت اله ابوالحسنی بسیج دانشجویی دانشکده دامپزشکی کازرون متشکل ازدانشجویان رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد کازرون با حضور در روستاهای محروم «شگفت» از توابع بخش کوهمره سرخی شیراز به معاینه، درمان و تجویز دارو به صورت رایگان جهت دام های سبک و سنگین در این روستا پرداختند.
مسئول حرکت ها‌ی جهادی بسیج دانشجویی فارس با بیان اینکه ۳۶۰ نفر از دانشجویان فارس در مراسم پیاده روی اربعین به مردم خدمت رسانی می‌کنند، گفت: امسال چهارمین سال است که این گروه‌های جهادی خادم مردم در پیاده روی اربعین هستند.
مسئول نیرو انسانی بسیج دانشجویی دانشگاه ممسنی خطاب به سیاستمداران تصریح کرد: سیاستمداران باید در هر زمینه ای علی الخصوص مواجهه با آمریکا به فرامین و نصیحت های رهبری گوش فرا دهند چرا که بارها ثابت شده که امام خامنه ای یکی از برترین سیاستمداران دنیاست همانطور که اخیرا نیز به همه ملت ایران و خود دولتمردان ثابت شد چرا که قبل از مذاکرات رهبری فرمودند که من به این مذاکرات خوشبین نیستم نتیجه ای رو از قبل پیش بینی کرده بودند که الان دولتمردان به آن رسیدند.
جانشین دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون گفت: با پذیرش تمام برجام وعمل به وعده های آن از طرف برخی دولتمردان که همه چیز را در سایه مذاکره و سازش با استکبار می دیدند حتی تا مدتی بعد نمی توانستیم یک فشنگ برای تفنگ خود بسازیم مگر با مجوز آمریکا.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|