گروه خبری - کشاورزی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز بیان داشت: چنین حرکاتی که اهانت به خون پاک و مقدس شهدا و آرمان‌های شهدا است هرگز قابل‌بخشش نبوده و ملت ایران که روحیه‌ی شهادت‌طلبی در ذاتشان وجود دارد هرگز برای اهانت به شهدا که خط قرمز آن‌ها است توجیه قبول نمی‌کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مرودشت بیان داشت: جمع‌آوری تمثال شهدا در هر شهری عبور از خط قرمز انقلاب هست و با آن برخورد خواهد شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان داشت: جمع آوری تمثال شهدا به هیچ عنوان قابل بخشش و کوتاه آمدن نیست، شهرداری شیراز هرچه سریع تر این اقدامش را جبران کند، بکوشد مبلغ فرهنگ شهادت باشد نه مخرب آن، اصلاح و بازگشت از اشتباه را مردم می پذیرند، اما اگر این روند ادامه یابد خود مردم صندلی را از زیر پای مسئول بی لیاقت خواهند کشید
دبیر خواهر مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی بسیج دانشجویی فارس با اشاره به اهمیت نقش دستگاه قضا در کاهش مفاسد اقتصادی، گفت: با رویکردی مبتنی بر پیشگیری، تعزیرات حلقه اول مبارزه با انحرافات در نظام بازار است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز گفت: برای پیشرفت کشور به لحاظ مادی و معنوی بایستی شهدایی باشیم و شهدایی زندگی کنیم و این فخری است
فعال دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز گفت: حدود ۴ سال است که از اولین مذاکره برجامی می‌گذرد، چرا دولت مردم را معطل نگه داشته است و به مردم وعده‌ یک روز خوب را می‌دهد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی لامرد، با بیان اینکه کشورهای اروپایی مانند آمریکا به فکر منافع خود از برجام هستند، گفت: سیاست‌مداران ما در مسائل تاریخی و سیاسی این کشورها تامل بیشتری بکنند.
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری آباده با بیان اینکه آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود، گفت: با شرایط فعلی برجام نمی تواند گره گشای مشکلات مردم و دولت باشد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لامرد، در خصوص انتظار دوستی از کشورهای اروپایی گفت: اجرای برجام از سوی سه کشور اروپایی بزرگترین اشتباه خواهد بود زیرا مشکلات ما همان طور که رهبر عزیزمان فرمودند در داخل هست.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه غیر انتفاعی فاطميه شیراز، نقش زن را در جنگ و دفاع تعیین کننده دانست و گفت: زن مربی انسان و مظهر تحقق آمال بشر است و از دامن وی مرد به معراج می رود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|