چهارشنبه 15 آذر 1402

اخبار استان ها

آشتیانی 1402/09/12

قرارگاه شهید آشتیانی در فارس راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی کشور، قرارگاه دانشجویی تربیتی شهید آشتیانی امروز توسط بسیج دانشجویی استان فارس تشکیل و آغاز به کار کرد. علیرضا غریبی، مدیر رشد و کادرسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در مراسم آغاز به کار قرارگاه دانشجویی شهید آشتیانی اظهار داشت: با مطالعه فعالیت های دانشجویی و جنبش ها می توان دریافت که تا چه حد دانشجویان جریان ساز و تاثیرگذار بوده اند و امروز نیز این نقش کمرنگ و یا تقلیل نرفته است.
وحید حسینی 1402/09/09
تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز؛

دکتر حسینی: بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز در برنامه های مختلف فعال است

 دکتر سید وحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تقدیر و تشکر از مجموعه بسیج دانشجویی این دانشگاه، بسیجیان را افرادی مخلص و پرتلاش برشمرد و گفت: مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در برنامه های مختلف به صورت فعال و تاثیرگذار بوده اند. در ادامه این مراسم دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس با تقدیر و تشکر از مجموعه بسیج دانشجویی اظهار داشت: پرکاربودن، تلاش جهادی، اهل تفکر، کار مردم راه انداختن و... از ویژگی یک بسیجی است.
سپهر سروری 1402/09/09

سپهر سروری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد

در مراسمی با حضور استاندار فارس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، جمعی از مسئولان و دانشجویان بسیجی، سپهر سروری به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز معرفی شد. در این نشست از زحمات حسین ناطقی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقدیر و تشکر شد. دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس در این مراسم با تقدیر و تشکر از مجموعه بسیج دانشجویی اظهار داشت: پرکاربودن، تلاش جهادی، اهل تفکر، کار مردم راه انداختن و... از ویژگی یک بسیجی است. وی با بیان اینکه کار و زندگی بدون هدفگذاری معنا ندارد افزود: عدم تلاش برای رسیدن به هدف و عقیده نیز فایده ندارد.
ایمانیه 1402/09/09
تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی شیراز؛

استاندار فارس: دانشگاهیان با جدیت می توانند مسئله بدحجابی را به نحو احسن حل کنند

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور،  دکتر محمد هادی ایمانیه امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تقدیر و تشکر از مجموعه بسیج دانشجویی اظهار داشت: پرکاربودن، تلاش جهادی، اهل تفکر، کار مردم راه انداختن و... از ویژگی یک بسیجی است. وی با بیان اینکه کار و زندگی بدون هدفگذاری معنا ندارد افزود: عدم تلاش برای رسیدن به هدف و عقیده نیز فایده ندارد.
کهندل پور 1402/09/05
جانشین بسیج دانشجویی فارس خبر داد:

برگزاری رویداد ملی " تز" در فارس 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور، محمدجواد کهندل پور امروز در حاشیه بازدید از برنامه های هفته بسیج در دانشگاه شیراز اظهار داشت: رویداد ملی "تز"( تجربه های زیستی) به مناسبت روز دانشجو و هفته بسیج با محوریت ارتباط صنعت و دانشگاه در حوزه های کشاورزی و فنی و مهندسی برگزار می‌ شود. وی با بیان اینکه رویداد تز در قالب کلاس های آموزشی به عنوان کلاس های جنبی رویداد، در دو مرحله برگزار می شود افزود:  یک مرحله آموزش پروپوزال نویسی و کارهای تیمی و سپس دریافت مقالات صورت می گیرد که در مرحله دوم پروپوزال‌های دانشجویی داوری می شود.
سعید یوسفی 1402/09/01

برنامه های سالروز تشکیل بسیج دانشجویی در فارس تشریح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور، سعید یوسفی امروز درحاشیه اعزام مسئولان و جانشینان خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر استان فارس به کنگره سراسری مسئولان بسیج دانشجویی کشور در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به برنامه های هفته بسیج در دانشگاه های استان فارس اظهار داشت: اختتاميه پویش من و رفیق شهیدم در کنار قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه ها، کنگره شعر دانشجویی ایران زمین با موضوع استکبار ستیزی وطن، شهدا، دوره استانی آموزش روایتگری با موضوع حماسه مقاومت برای تربیت روایان جوان دانشجو، جشنواره کتابخوانی هشت بهشت، دوره تربیت کنشگر خانواده، جشنواره داستان نویسی و دوره آموزشی توان
مشق نور 1402/08/27

دوره مشق نور به سبک دختران تشکیلاتی در فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور، نشست طرح تداوم مشق نور به سبک دختران تشکیلاتی ویژه خدام و راویان شهدا برای اعزام به راهیان نور ١۴٠٢ توسط قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان فارس برگزار شد. محمدجواد کهندل پور جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در این دوره اظهار داشت: در این نشست، مباحثی از جمله مخاطب شناسی، طرح مسئله، شبکه تشکیلاتی راهیان نور، چگونگی ایجاد ارتباط موثر با زائر، چگونه روایتگر خوبی باشیم، فن بیان، سخنوری، روایتگری، آموزش نقشه راهبردی، تشکیل کمیته ها و وظایف خدام و همچنین کارگاه تشکیلات دخترانه توسط اساتید برتر استانی و کشوری ارائه شد.
مشق نور 1402/08/26

راهیان نور یک فناوری است که جهت رسیدن به هدف تعالی نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و منظم است

ناهید صابر ،مدیر خوهران و دبیر قرارگاه نور خواهران ناحیه بسیج دانشجویی فارس در نشست طرح تداوم مشق نور اظهار کرد: راهیان نور یک فناوری است که جهت رسیدن به هدف تعالی نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و منظم است وی افزود: از عوامل رسیدن به هدف تعالی و اجرای برنامه ها خدام با اخلاصی هستند که به‌صورت جهادی و با علاقه امور را دنبال می‌کنند دبیر قرارگاه نور خواهران بسیج دانشجویی فارس گفت: نظم و اتحاد خدام، یک اردوی راهیان نور منسجم را در بر دارد که این نظم و اتحاد مدتی پیش از اجرای راهیان نور شکل گیری می‌شود .
شورای تبیین مواضع استان فارس 1402/08/26

نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس به صدا و سیمای این استان درمورد تن ذرت فاسد که به این استان وارد شده

به گزارش تنویر دانشجویی ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در خصوص ۱۱۵۰۰ تن ذرت فاسد که به این استان وارد شده ، در نامه ای به صدا و سیما استان فارس خواستار تنویر افکار عمومی در این مورد شد. متن نامه به شرح زیر است: جناب آقای دکتر پهلوانیان مدیرکل محترم صداوسیما استان فارس سلام علیکم
سعید یوسفی 1402/08/26
مسئول بسیج دانشجویی فارس تاکید کرد:

لزوم استفاده از ظرفیت بانوان در راستای توسعه کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی کشور، سعید یوسفی امروز در مراسم تکریم و معارفه کارشناسان خواهر مدیریت های ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی زمینه برای ورود هر چه بیشتر دختران به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی فراهم شد اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، زنان با حضور در عرصه های اجتماعی نهادهای بسیاری را با رویکردهای فرهنگی- تربیتی، کارآفرینی، خیریه ای و حتی پژوهشی راه اندازی کرده اند.
انتصاب 1402/08/23

ریحانه خسروانی کارشناس خواهر فرهنگسازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس شد

در جلسه ای، ریحانه خسروانی به عنوان کارشناس خواهر مدیریت فرهنگسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس معرفی شد.
انتصاب 1402/08/23

فائزه ریاحی کارشناس خواهر رشد و کادرسازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس شد

در جلسه ای، فائزه ریاحی به عنوان کارشناس خواهر مدیریت رشد و کادرسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس معرفی شد.